تصویر ثابت

باشگاه هواداران محصولات آتشی

   
 

آخرین رویداد

 

هر روز یک گوشی تلفن همراه آیفون ؛ هدیه ویژه شرکت آتشی به پاس قدردانی و سپاس از حمایت مصرف کنندگان برنج آتشی

 هر روز یک تلفن همراه آیفون به قید قرعه به شرکت کنندگان جشنواره سپاس باشگاه هواداران برنج آتشی هدیه خواهد شد . شرکت کنندگان با ارسال کد هشت رقمی کارتهای قرعه کشی داخل کیسه های پلمپ شده برنج آتشی 1 امتیاز گرفته و با دریافت 10 امتیاز در قرعه کشی یک دستگاه خودروی بی ام و سالیانه برنج آتشی ( در تاریخ اول فروردین 96 ) شرکت خواهند کرد .

با توجه به استقبال بینظیر مصرف کنندگان و اعضای باشگاه هواداران محصولات آتشی طرح هر روز یک گوشی آیفون تا اسفند 1395 تمدید شد .

 

جایزه جشنواره تابستانه برنج آتشی را شما انتخاب کنید ! طبق تصمیم اعضای هئیت مدیره صنایع غذایی آتشی جایزه جشنواره تابستانه این شرکت به تصمیم مشتریان عزیز و همیشه همراه انتخاب خواهد شد ، از این رو مشتریان عزیز میتوانند با ثبت نظر خود در این نظر سنجی آنلاین ( که متن آن در پایین همه نوشته قابل روئیت است ) در انتخاب جوایز مورد علاقه خود در این دوره سهیم باشند .

   

برنج « آتشی » در منطقه زندگی شما به راحتی قابل دسترس هست ؟

 

کیفیت ؛ برنج هندی باسماتی « آتشی » چطور است ؟

 

  نظر شما در مورد کیفیت برنج های آتشی   چیه ؟ ( در مجموع )

   

ابزار نظرسنجی

نظرسنجی

ابزار نظرسنجی

نظرسنجی

ابزار نظرسنجی

نظرسنجی
 

 آیا میدونی ! 

 

 

باشگاه هواداران محصولات آتشی هر ماه به 100 نفر از اعضای خود 100 کارت هدیه برنج جایزه میده !

با هر کدوم از این کارتها میتونی تا پایان همون سال ؛ مجانی تا 40 کیلو برنج تحویل بگیری اگر هم نخواستی میتونی کارتتو به شرکت تحویل بدی پول نقد بگیری !!

هنوز تموم نشده !! هر ماه 200/000/000 ریال پول نقد هم علاوه بر 100 کارت هدیه جایزه اهدا میشه

 روش کار چه شکلیه ؟!

اول باید عضو باشگاه هواداران بشی ؛ به 2 روش زیر :

1- عضویت سریع با ارسال عدد 700 به شماره 50002030405056 و ثبت نظر خود در بخش نظرات 2- عضو شدن در سایت باشگاه هواداران با کلیک روی ثبت نام آنلاین و ثبت نظر خود در بخش نظرات

برای افزایش شانس برنده شدن در باشگاه هواداران ؛ در هر ماه کد کارت های قرعه کشی خود را که در جشنواره های فصلی محصولات آتشی شرکت کرده اید با اضافه کردن عدد 700 به ابتدای آن به ازای هر کارت فرعه کشی 4 برابر شانس خود را بیشتر کنید

 در نظر داشته باشید :

هر مشتری در صورت شرکت ماهیانه با 10 کارت قرعه کشی ( 10 کیسه 10 کیلویی ) بدون شرکت در قرعه کشی 1 کارت هدیه تحویل میگیرد ( یک مرتبه )

 

 

     

 

www.atashi-co.ir | www.atashifood.ir

+98 21 22969444

هموطنان عزیز تحت پوشش سازمانهای حمایتی ؛ میتوانند جهت دریافت بسته رایگان ویژه ماه مبارک رمضان ثبت نام نمایند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره روابط عمومی در تهران ( 22969444 ) ارتباط برقرار نمایند .

a t a s h i f o o d @ g m a i l . c o m

این عزیزان میتوانند همچنین جهت تماس همکاران ما با شما عدد 21 را به سامانه 50002030405056 ارسال نمایید .